Aracınıza; özel bakım ve koruma ...


Hizmetlerimiz
DÖŞEME, HALI VİNİL KORUMA SİSTEMİ

Aracın iç mekanındaki tüm tekstil yüzeyleri koruma altına alarak, kir ve leke yapıcı maddelerin elyafa işlemesini engellemek, vinil yüzeylerde de toz ve kirin gözeneklere yerleşmesini önelemek amacıyla geliştirilmiş bir sistemdir.Deri yüzeylere 3M deri besleyici ve koruyucu uygulanır.

Trim,Carpet and Vinyl Protection System
This system protects all textile surfaces interior of the car.It is enhanced to prevent penetrating the dust and dirt to the pores onto the vinyl surfaces and also penetrating the dirt and the materaials that make stain on the fiber.3M nourishing and ptotective products apply to the leather surfaces in this way thease products provide keeping the leather surfaces soft and vibrant and the cracking the leather is prevented.


ULTRA BOYA KORUMA SİSTEMİ

Boyanın kısa zamanda tahrip olup sararıp solmasını, matlaşıp donuklaşmasını engellemek amacıyla otomıbil yeni iken uygulanan bir sistemdir.Otomobiliniz dış etkenlerin tahribatından yaz, kış korunur.

Ultra Paint Protection System
This is a system applies when your car is new in order to prevent the desruction, withering and tarnishing of the paint in a short time.You car is protected from destructions of external factors in summer and winter.
MOTOR TEMİZLEME, KORUMA SİSTEMİ

3M motor temizleme ürünleriyle motor yüzeylerinde birikmiş yağ tortuları, kir ve oksitlenmeler tüm noktalara ulaşarak detaylı bir şekilde temizlenir.Motor koruyucu cila ile de kirlerin yüzeyde tutunması engellenerek oksidasyon engellenmiş olur.

Engine Cleaning Protection System
With reaching all points of the vehicle, accumulated oil sludge, dirt and corrosions on the motor surfaces are cleaned in detail with the 3M motor cleaining products.Motor protector polish prevents to keep dirt on the surface and also oxidation.


3er Oto Koruma ve Geliştirme
SU İTİCİ CAM KAPLAMASI

Yağmur ve çamurlu suların özellikle ön camına sıvaşmasından kaynaklanan görüş zorluğu ortadan kaldırılıe.Gece sürüşlerde camın parlamasını ve karşıdan gelen araç, ışıkklarından doğan prizma etkisini önler.

Water-repellent Glass Coating
It eliminates the difficulty of visibility because of the rain and puddles smudges on the wind screen.It also prevents the glass shining and prisma effect arising fom the oncoming vehicle lights at night driving.
DETAYLI İÇ TEMİZLİK

Otomobilinizin tüm iç mekanının (tavan, taban halısı, koltuklar, kapı yüzeyleri, bagaj, torpido, stepne boşluğu ve ön konsol) toz, kir ve lekelerden arındırılması için geliştirilmiş bir sistemdir.Otomobil iç mekanında ulaşılabilen tüm yüzeylerde detaylı anti-bakteiryel hijyen bir temizlik uygulanır.

Detailed Internal Cleaning System
The system is enhanced for cleaning dust, dirt and stain from all parts of the interior of the car such as ceiling, floor covering, seats, door surfaces, baggage, torpedo, spare tire housing and front console.The detailed antibacterial and hygienic cleaning apply for all accessible surfaces inteiror of the car.

Aracınızın boyası zaman içinde çeşitli dış etkenlerle yıpranmaktadır. Bu etkenlerin başlıcaları güneşin zararlı ultraviyole ışınları, sinek ve böcek asidi, çamur, zift, toz ve yıkama hatalarından oluşan yüzeysel çiziklerdir. Bu sistem dış etkenlerin verdiği tahribatı giderir ve sürekli koruma altına alır.

Repair Scratch, Polishing and Protection System
Your car’s paint corrodes because of the various external factors in time such as harmful ultraviolet rays of the sun, fly and insect acid, mud, pitch, dust and slight scratches arising from the washing mistakes. This system removes the external factor destructions and it takes your car under protection all the time.
ALT KORUMA VE SES İZOLASYONU

Otomobilin tüm alt tabanına ve davlumbazların içine uygulanan elastik uzun ömürlü, kauçuk bazlı kalın bir kaplamadır. Paslanmayı önler, korozyona karşı korur, yol tozunun korosiv etkisini önler, taş çarpmalarına darbelere karşı mükemmel dayanıklıdır. Ses emici özellikli minareller içerir. Bu kaplama yol ve tekerlek sesini emerek, kabine giren gürültüyü izole eder, ayrıca gövde altındaki büyük saç panellerin titreşiminden doğan uğultuyu azaltır.

Inferior Protection and Sound Insulation
It is the elastic, durable, thick and rubber based coating that applies to the lower base and shroud of your car. It prevents rusting and corrosive effects of road dusts, protects against the corrosion and it resists strikes and stone hits. It includes sound absorber featured minerals. This coating isolates noise entered the cabin absorbing the road and tire voice. Besides it reduces the hum arising from the vibration of the underbody sheet metal panels.
ÇİZİK GİDERME, PARLATMA VE KORUMA SİSTEMİ
KAPUT KORUYUCU FİLM

Kaputun ön bölgesine uygulanan, tamamen şeffaf olan bu film, otomobil hareket halinde iken diğer araçlardan fırlayan küçük taş ve benzeri cisimlerden en çok zarar gören bölgeyi koruma altına alır.Otomobilin boyasına hiçbir şekilde zarar vermez ve istendiğinde iz bırakmadan çıkarılabilir.

Hood Protector Film
This completely transparent film that applies in front of the hum protects the part that is most destroyed from the stone and other objects that thrown from other vehicles when they are on the move. It does not ever damage to the car paint and it can be removed easily without a trace if required.


RENKLİ CAM FİLMLERİ

Aracın içindeki yolcuları, eşyaları, konsol, kumaş ve deri döşemeleri güneşin zararlı UV ışınlarından %99 oranında korur. Seçilen koyuluk tonuna göre güneşten gelen ısıyı %65 oranında keser. Çizilmeye karşı dünyanın en dayanıklı ve en kaliteli filmleridir. Kırılan camların dağılmasını önler. Kapkaççıların camı kırıp içine ulaşmasını engeller. 10 yıl garantilidir.

Colored Glass Films
These films protect the people in the vehicle, things, console, fabric and leather furnishing from the harmful ultraviolet rays of the sun at the rate of 99%. They cut the heat comes from the sun up to 65% according to the darkness of the tone selected. They are the world’s highest quality and durable films against the scratches. They prevent to spread the broken glasses. Purse snatchers cannot break the glass and reach interior of the vehicle. They are guaranteed for 10 years.
FULL BAKIM SİSTEMİ

Otomobilinizin iç mekanının boyasını ve motorunu showroom görünümüne getirmek ve o görünümü korumak istiyorsanız, full bakım paketi size daha ekonomik ve komple bir sistem sunuyor. Bu paketin içeriği detaylı iç temizlik, döşeme halı ve vinil koruma, motor temizliği ve koruma, ayrıca çizik giderme, parlatma ve koruma sistemlerinden oluşmaktadır.

Full Care System
If you want your car’s interior surfaces and its motor to become showroom appearance and also you want to protect this appearance, full care system offers you more economical and a complete care system. This package consists of detailed interior cleaning, motor cleaning, scratch removal,
polishing, carpeting, vinyl and paint protection systems.

Hizmetlerimiz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DİJİTAL BASKI, ARAÇ KAPLAMA

İster koruyun, isterseniz renklendirin, yaratıcılığınızı kullanın.  İyi ve kaliteli bir araç renk değişimi , doğru uygulama, kaliteli ve uygun malzeme ve doğru işçilik  ile mümkündür. Araç kaplama ile aracınızın rengini değiştirebilir, reklamlarınız için desen kaplama, firma logonuzu işleme gibi uygulamalar yaptırabilirsiniz.. Araç kaplama sırasında uygulama alanı temiz , uygulama alanı  ısı değerinin uygulamaya müsait , steril ve tozsuz olması gerekir. Uygulanacak yüzeydeki en küçük toz ,çamur  vb. kalıntılar alınabilecek sonucu değiştirir. Bilinçsizce yapılan uygulamalar ile hayalinizdeki görüntüyü elde edemezsiniz.